سفارش من چگونه ارسال می شود ؟

سایت برینو امکان ارسال سفارش به کلیه نقاط کشور را برای مشتریان خود فراهم کرده است. زمان ونحوه ارسال کالا پس از خرید شما به صورت زیر است :

برای ساکنین محترم شهر تهران دو بازه زمانی ارسال وجود دارد  ، سفارش ها در طول روز در دو بازه ی زمانی به دست شما خواهد رسید .

  1. بازه ی زمانی ساعت 11 تا 14 برای ساکنین مناطق غرب تهران : چنانچه زمان ثبت سفارش شما در بازه ی زمانی ساعت 11 روز گذشته تا 11 امروز باشد سفارش شما در بازه ی زمانی ساعت 11 تا 14 امروز از طریق ارسال توسط پیک به دست شما می رسد .
  2. بازه ی زمانی ساعت 17 تا 20 برای ساکنین مناطق شرق تهران : چنانچه زمان ثبت سفارش شما در بازه ی زمانی ساعت 17 روز گذشته تا 17 امروز باشد سفارش شما در بازه ی زمانی ساعت 17 تا 20 امروز از طریق ارسال توسط پیک به دست شما می رسد .
  3. در روز پنجشنبه فقط یک بازه ی ارسال وجود دارد و آن بازه ی زمانی ساعت 14 تا 17 است و تمامی سفارشات از ساعت 17 روز گذشته تا ساعت 14 امروز در این بازه زمانی  از طریق ارسال توسط پیک به دست شما می رسد .
  4. همچنین برای ساکنین محترم شهر تهران امکان ارسال توسط پست نیز وجود دارد .
  5. برای ساکنین محترم شهر تهران چنانچه قصد دارید سفارش شما سریعتر از موعد و خارج از بازه های ذکر شده ارسال گردد این امکان وجود دارد که سفارش شما توسط اسنپ و به صورت پس کرایه برای شما ارسال شود.

برای ساکنین محترم سایر نقاط کشور :

  1. چنانچه سفارش شما قبل از ساعت  13 امروز باشد سفارش شما امروز از طریق پست ارسال می شود .
  2. چنانچه سفارش شما بعد از ساعت  13 امروز باشد سفارش شما فردا از طریق پست ارسال می شود .