چگونه به شما اعتماد کنم ؟

  1. سایت برینو دارای نماد اعتماد الکترونیک است. نماد اعتماد الکترونیکی نشانه ای است برای کسب و کارهای اینترنتی که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف ساماندهی، احراز هويت و صلاحيت کسب و کارهای تجارت آنلاین صادر می شود. در صورتی که یک سایت نماد اعتماد الکترونیکی یا ” ای نماد ” داشته باشد به این معنی است که هویت این کسب و کار توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی احراز شده است، سایت برینو دارای نماد اعتماد الکترونیک است. شما می توانید با بررسی نماد اعتماد الکترونیک سایت برینو با خیالی آسوده به مجموعه ما اعتماد کنید .    
  2.  وب سایت های فروشگاهی معتبر، چند راه ارتباطی برای کاربران فراهم می کنند و شما می توانید در صورت لزوم با آن ها تماس گرفته و سوالات و مشکلات خود را با پشتیبانی آن ها مطرح کنید. بنابراین وجود آدرس، شبکه های اجتماعی، شماره تماس و سایر راه های ارتباطی در سایت یکی از نشانه های اعتبار وب سایت است. سایت برینو با داشتن راه های ارتباطی متعدد به شما این آسودگی خاطر را می دهد که با یک مجموعه با سلامت کامل در ارتباط هستید.
  3. از دیگر نکات مهم در اعتماد به فروشگاه های اینترنتی ، بررسی نحوه دریافت مبلغ است. فروشگاه هایی که امکان پرداخت در محل را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند، از اعتبار بالایی برخوردارند و می توانید با خیال آسوده به آن ها اعتماد کنید. سایت برینو با ارائه خدمت امکان پرداخت در محل به کلیه نقاط کشور عزیزمان اعتبار خود به عنوان یک فروشگاه اینترنتی را ثابت کرده است.