سفارش من چگونه ارسال می شود ؟

سایت بری نو امکان ارسال سفارش به کلیه نقاط کشور را برای مشتریان خود فراهم کرده است. زمان و نحوه ارسال کالا پس از خرید شما به صورت زیر است:

برای ساکنین محترم شهر تهران دو بازه زمانی ارسال وجود دارد، سفارش‌ها در طول روز در دو بازه‌ی زمانی به دست شما خواهد رسید‌.

  1. بازه‌ی زمانی ساعت 11 تا 14 برای ساکنین مناطق غرب تهران‌: چنانچه زمان ثبت سفارش شما در بازه‌ی زمانی ساعت 11 روز گذشته تا 11 امروز باشد سفارش شما از ساعت 11 تا 14 امروز از طریق ارسال توسط پیک به دست شما می‌رسد‌.
  2. بازه‌ی زمانی ساعت 17 تا 20 برای ساکنین مناطق شرق تهران: چنانچه زمان ثبت سفارش شما در بازه ی زمانی ساعت 17 روز گذشته تا 17 امروز باشد سفارش شما از ساعت 17 تا 20 امروز از طریق ارسال توسط پیک به دست شما می‌رسد.
  3. در روز پنجشنبه فقط یک بازه‌ی ارسال وجود دارد و آن بازه‌‎ی زمانی ساعت 14 تا 17 است و تمامی سفارشات از ساعت 17 روز گذشته تا ساعت 14 امروز در این بازه زمانی  از طریق ارسال توسط پیک به دست شما می‌رسد.
  4. همچنین برای ساکنین محترم شهر تهران امکان ارسال توسط پست نیز وجود دارد.
  5. برای ساکنین محترم شهر تهران چنانچه قصد دارید سفارش شما سریعتر از موعد و خارج از بازه‌های ذکر شده ارسال گردد این امکان وجود دارد که سفارش شما توسط اسنپ و به صورت “پرداخت کرایه در محل” برای شما ارسال شود.

برای ساکنین محترم سایر نقاط کشور :

  1. چنانچه سفارش شما قبل از ساعت  13 امروز باشد سفارش شما همان روز از طریق پست ارسال می‌شود‌.
  2. چنانچه سفارش شما بعد از ساعت  13 امروز باشد سفارش شما روز کاری بعد از طریق پست ارسال می‌شود‌.