فروش عمده ماچا

ماچا سبز

شرکت بری نو ماچا سبز رو در دو نوع کیفیت نرمال و تشریفاتی مستقیما از ژاپن وارد میکند.

کیفیت تشریفاتی برای کافی شاپ ها و افرادی مناسب است که به دنبال بهترین طعم و رنگ ماچا (سبز زمردی) و در واقع بالاترین کیفیت ماچا در ایران هستند.

کیفیت نرمال مناسب افرادی است که تمایل دارند از خواص متعدد ماچا بهره مند شوند و در این حال با قیمت مناسب ماچا رو تهیه کنند.

معرفی ماچا آبی

ماچا آبی در واقع  همان پودر گل نخود پروانه ای است که فرآیند تولید آن بسیار شبیه به ماچا سبز است. در ابتدا گل ها را با دست چیده، خشک می کنند و سپس به صورت پودر بسیار ریز آسیاب می کنند. فقط نتیجه به جای سبز آبی است!

ماچا آبی کافئین ندارد ولی حاوی ماده ای به نام پروآنتوسیانیدین است که باعث افزایش کلاژن و خاصیت ارتجاعی در سلول های پوست می شود.  بعضی تحقیقات نشان میدهد که ماچا آبی میتواند از پیری زودرس جلوگیری کرده، بهکاهش وزن و کاهش سطح قند خون کمک کرده و بینایی را تقویت کند.

 ماچا آبی سرشار از آنتی اکسیدانی به نام آنتوسیانین است که مسئول رنگ منحصر به فرد آن آبی آنست

معرفی ماچا قرمز

 ماچا قرمز در واقع  همان پودر گل چای ترش است که فرآیند تولید آن بسیار شبیه به ماچا سبز است. در ابتدا گل ها را با دست چیده، خشک می کنند و سپس به صورت پودر بسیار ریز آسیاب می کنند. فقط نتیجه به جای سبز قرمز است!

به منظور افزایش کیفیت، برداشت گل در شب و اوایل صبح (قبل از طلوع فجر)  انجام میشود چراکه گل‌های چای ترش بیشترین عطر و طعم را در این مدت تولید می‌کنند.

ماچا قرمز کافئین ندارد و  حاوی آنتی اکسیدان‌های مختلفی مثل بتا-کاروتن، ویتامین C و آنتوسیانین است. بر خلاف چای سیاه که موجب دفع آهن از بدن می شود، ماچا قرمز منبعی سرشار از آهن می باشد. نوشیدن این چای برای افرادی که به کم خونی دچار هستند نیز مفید می باشد.
ماچا قرمز برای افراد مبتلا به دیابت نیز مفید است. نوشیدن روزانه این چای موجب می شود تا قند خون افراد مبتلا به این بیماری کنترل شود.

معرفی ماچا سفید

 ماچا سفید در واقع  همان پودر چای سفید  است که فرآیند تولید آن بسیار شبیه به ماچا سبز است. در ابتدا گل ها را با دست چیده، خشک می کنند و سپس به صورت پودر بسیار ریز آسیاب می کنند.

ماچا سفید دارای آنتی اکسیدان بالاتری نسبت به ماچا سبز است و در نتیجه در فواید ماچا مانند کاهش وزن، تقویت سیستم ایمنی بدن و تنظیم کلسترول موثرتر عمل میکند. 

 به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خرید عمده انواع ماچا با شماره زیر تماس بگیرید و یا در واتس اپ پیام دهید.

02166176396

09330204650