فروش عمده جینسینگ

معرفی پودر عصاره جینسینگ قرمز

جینسینگ قرمز کره‌ای می‌تواند با تحریک سلول‌های مغزی از نابودی تدریجی سلول‌های مغر جلوگیری کند و قادر به افزایش و توسعه فعالیت‌های ذهنی و بهبود و ارتقای عملکرد یادگیری و حافظه است. هم اکنون در بسیاری از کشورها از این ماده برای درمان ناباروری و اختلالات اسپرم‌سازی در مردان استفاده می‌شود. جینسینگ به عنوان یک داروی ضد پیری در اکثر کشورهای دنیا شناخته شده است. وجود مواد مغذی مخصوص در این گیاه باعث می‌شود که متابولیسم پوست شما به عنوان نشانه‌ای از جوانی، همیشه فعال باشد.

 معرفی پودر عصاره ریشه جینسینگ سیبری

جینسینگ سیبری یک گیاه دارویی قوی بوده که به پادشاه جینسینگ‌ها معروف است. جینسینگ سیبری یک آداپتوژن قوی است که می‌تواند به تقویت بنیه و احساس استقامت کمک کند. آداپتوژن‌ها گیاهان و قارچ‌هایی هستند که به سلامت عمومی بدن و واکنش آن به استرس، اضطراب و خستگی کمک می‌کنند.

جینسینگ سیبری یک گیاه دارویی قوی است که به کاهش خستگی و همچنین سلامت کلی زنان و مردان در همه سنین کمک می‌کند.  بسیاری از افراد برای حفظ انرژی و شادابی این جینسینگ را مصرف می‌کنند.

افرادی که روزانه در معرض موقعیت‌های استرس زا هستند، افرادی که به کافئین به عنوان منبع انرژی وابسته‌اند و همچنین کسانی که خواب کافی ندارند یا در محیط‌های سمی کار می‌کنند، می‌توانند از عصاره جینسینگ سیبری به عنوان یک محرک طبیعی استفاده کنند.

توجه: محصولات بالا به صورت پودر عصاره ریشه است. به طور کلی عصاره یک گیاه نسبت به حالت پودر شده آن، ماده موثره بیشتری داشته و اثرگذارتر است.